20 Replies to “Zajawka Anime — Sword Art Online”

 1. Dla ciekawych może w ciągu najbliższych pięciu lat w naszym realnym świecie się pojawi coś w Stylu NerveGearu i takiej gry.Wieczorem słuchałem radia w fonie i usłyszałem treść mniej więcej taką : "Już w przeciągu najbliższych pięciu lat postęp w dziedzinie gier komputerowych wzrośnie na wyższy poziom".
  Nie wiadomo co to będzie ale może wprowadzą hełm NerveGeardu …
  heh wydaje mi się że to tylko moje marzenia ale może nie kłamali w radiu…
  Oto jest pytanie.
  Pozdrawiam : Drago1998

 2. Anime Świetne. Z niecierpliwością czekam na następne odcinki. Jest naprawdę wciągające a fabuła jeszcze bardziej. Skoda że takich gier nie ma w rzeczywistości mówię tu o VRMMORPG. Naprawdę polecam bo warto. Obecnie jest 9 odcinkow:)

 3. On nie wie co to. Tak samo na shindenie. Wszyscy się czepiają o niby jakieś niedopatrzenia, luki, a nie mogą sobie uświadomić tego chyba, że to się dzieje w przyszłości X…x.

 4. fajnie, fajnie. tysiace ludzi i każdego znaleźli w domu kto był podłączony? ten motyw dla mnie mooocno nagięty i raczej takie tłumaczenia jak Ty wymieniłes to takie mydlenie oczu na siłę,zeby coś po prostu było. No, ale wiem,ze jakos to trzeba usprawiedliwić ^^
  Mózg, ciało nie ogarnęłoby takiego stanu. Ale odbiegając od tego, anime spoko. Po prostu trzeba było jakoś to wyjaśnić,żeby samo anime mogło być.

 5. Trochę głupi angielski akcent u narratora (w angielskich kwestiach), plus, odczuwalne "ą", "ę", jakby miał wadę wymowy. Nie lubię takich narratorów, ale dzięki za info.

Comments are closed.

robot