Volvo XC60 T8 test — Maroš ČABÁK TopSpeed.skVolvo XC60 patrí medzi našich favoritov od testu prvej generácie. Bolo krásne, skvelo vymyslené a mimoriadne úspešné. Volvo XC60 II. generácie je, bez preháňania, v každom smere lepšie. Rovnako ako kedysi aj dnes je jedným z najbezpečnejších áut na svete, bez rozdielu tried. Maroš ČABÁK z TopSpeed.sk testuje top verziu T8 hybrid.

T8 test

web: https://www.topspeed.sk/

fb: https://www.facebook.com/TopSpeed.sk

instagram: https://www.instagram.com/topspeed.sk/

Categories: Аниме

24 Replies to “Volvo XC60 T8 test — Maroš ČABÁK TopSpeed.sk”

 1. Nechápem zmysel tohoto auta sa priznám. Spotreba otrasná, tým že tam musia narvať batérie tak váha ešte vyššia ako normálne SUV takže riadenie trpí. Ten výkon na rovinke si môžte užiť tak ná pár predbiehaní než dôjde baterka. A cena okolo 100k. . . To že to je obývačka na kolesách je síce fajn ale pri ťažkotonážnych jazdých vlastnostiach a nepraktickosti častého dobíjaninia a tankovania, stojí to za tie peniaze?

 2. Maros, zopar nepresnosti:
  — Mam 195cm a nenasiel som vhodnejsie auto. Skusal som X3, GLC, A6, BMW 5, BMW 3, Nissany, LandRovery, nikde som sa nezmestil tak ze by som mal aspon 5 cm nad hlavou. Laktova opierka mi doteraz nezavadzia.
  — Pilot assist prestava fungovat pri 140km/h. Pri nastaveni 139 je to stale ok
  — batozinovy priestor je 500 l
  — najhorsia vec na aute je roletka v batozinovom priestore, ktoru permanentne zabudam vyklopenu hore, takze nevidim v spataku dozadu
  — mechanizmus sklapanie hlavovych opierok na zadnych sedadlach sa mi po 13000 km pokazil 🙁
  — realna spotreba je po 13000 je 8.9 (ale pri T5 AWD nie T8)

  pripadne sa ozvite pre porovnanie verzii ak chcete 😉

 3. Vážení diskutujúci. Všetci poznáme Nadsenca čo je to za hlupáka. Určite tento komentár zmaže čo vtedy napísal, no ja som stihol spraviť screen pre pobavenie. Tento človek má možno aj viac ako 5 nickov. A samozrejme vie ako sa zaobchádza s chipnutou fábiou 😀 😀 😀 https://i.imgur.com/RyJFka5.jpg https://i.imgur.com/NW0D2H9.jpg Pre pobavenie diskusie. Test a autíčko samozrejme na vysokej úrovni. Krásne auto a super redaktor. Za mňa 5* 🙂

 4. a ja už som chcel napísať že čo je s vami že žiadné novinky, nič .. a ja som mal vypnuté upozornenie , do čerta ani neviem ako sa stalo . Na toto pozor chlapy,( odoberatelia ) nezabudnite kliknúť na ten zvonček, veľa zaujímavostí vám tak už neutečie 😀😀😀

 5. to co robis s tymi sponzorskymi plechovkami Čabi? mal si ju predsa otvorit a majestatne si upit a vyslovit nejake oslavné klišé aby ti dali o 5€ viac nabuduce. ale na to prideš, si este zaciatocnik.

 6. Pěkné auto, to ano, ale s tou spotřebou… (chtělo by se říct, že majitel auta za 90k Eur nebude spotřebu řešit), ale 11+/100km při jízdě na spotřebu? To znamená při svižnější jízdě minimálně 15+? Takže tankování po 350km? (velikost nádrže jste nezmínili a nechtělo se mi hledat, tipuji 60l). O té normované spotřebě ani nemluvím, to je blud a absurdita do nebe volající, že soudruzi z EU toto uznali za legální a "správné".

 7. Rozosmiala ma tá maličká laktová opierka. Ja by som si naňu dal asi tak kusok lakta aj to keby som sedel dosť vzadu. Spolujazdec nemá ani to. To je trošku fail. Za tú cenu radsej nového Tuarega a to je o triedu vyšší level.

 8. Nechci být za rejpala :-), ale na Slovensku je dovolene za jízdy manipulovat s telekomunikačním zařízením? V Česku zrovna běží masivní kampaň upozorňující na častou příčinu smrti na silnicích z důvodu právě věnování pozornosti mobilu. (Čas 13:00)

  Recenze ale jinak moc příjemná. Díky za ni. 😉

Comments are closed.

robot